Zpět na seznam vlastností

Technické vlastnosti administrace

Admistrace FastCentriku je vybavena několika šikovnými technickými vychytávkami, díky nimž bude adminování e-shopu zase o něco příjemnější, rychlejší a pohodlnější. A také bezpečnější.

Superdashboard

  • Dashboard patří mezi základní kameny administrace každého e-shopu. Ten náš je vytvořen a uspořádán podle aktuálních trendů. K základnímu vybavení superdashboardu patří praktická "plovoucí" okna, která si navíc lze velikostně modifikovat.
  • Superdashboard umožňuje okamžité přidání kategorie, produktu, nebo článku.
  • Vybavili jsme jej přehledným seznamem objednávek. V objednávkách si navíc můžete díky pokročilému filtrování vyhledat pouze to, co vás opravdu zajímá.
  • Statistiky jsme implementovali přímo na superdashboard. Navést se dají buď přímo z Google Analytics, anebo je možné tvořit si vlastní statistiky.

Zapezpečení on-line

  • Ochrana pomocí HTTPS protokolu poskytuje vašim datům maximální bezpečí. Pokud si zakoupíte certifikát HTTPS, implementujeme vám ho do systému e-shopu, a to buď jen omezeně na proběhnuté objednávky, nebo kompletně na celý e-shop.

Responzivní vzhled

  • Administrace je stejně jako váš e-shop plně responzivní. Ovládání e-shopu tím pádem hravě zvládnete jak ze stolního počítače, tak z mobilu, či tabletu. Prohlížení se vždy přizpůsobí danému zařízení.

Uživatelské role

  • Je možné, že e-shop spravuje více lidí. I na to jsme mysleli. V rámci administrace FastCentriku můžete pracovníkům ve svém e-shopu přidělit jen ty kompetence, které jim přísluší. Sami si nadefinujete, kdo bude mít kam přístup, a udržíte si tak kontrolu nad pohybem vašich zaměstnanců.

Nastavení firemních e-mailů

Nejčastější otázky a odpovědi

Nenašli jste co jste hledali?

Kontaktujte nás

Vyzkoušejte náš e-shop
na 14 dní zdarma

Zkusit e-shop zdarma
bezzávazků