Zpět na seznam služeb

Grafika na míru

  • Splní vaše představy o jedinečném designu
  • Realizují ji zkušení weboví grafici
  • Zvýší přitažlivost vašeho e-shopu

FastCentrik představuje kompletní e-shop pro vaše podnikání. Pokud ale chcete skutečně perfektní výsledek, rozhodně vyzkoušejte individuální grafiku. Váš e-shop tak získá osobitou, jedinečnou tvář a dokonale se odlišíte od konkurence.

 

Vybočte z řady a nechte si vyladit grafiku na míru

  • Grafická proměna e-shopu vypadá jako náročný proces, ale není to ani zdaleka tak složité. Naši weboví grafici vám pomohou s přípravou loga, tvorbou kompletní grafiky e-shopu i s drobnostmi, jakými jsou favicony, bannery a pozadí eshopů.

870_FC_colors.png

  • Dost dobrý marketingový tah představuje sezónní grafika. Připravíme vám i vánoční, valentýnské, velikonoční, letní, zimní a jiné grafické sety. Napište nám do ticketu oblečeme váš e-shop do parádního nového kabátu.

Ceník grafických služeb

Reference

Objednejte si grafiku na míru

Službu si můžete objednat při objednání FastCentriku, anebo kontaktujte naše obchodní oddělení.

Kontaktujte nás

Nejčastější otázky a odpovědi

Asistenta nákupu si nastavíte přímo v administraci e-shopu pomocí cesty Šablony/Editovat šablonu/Nastavení/Asistent nákupu. 

Ano, jakékoliv grafické služby si z naší nabídky můžete objednat kdykoliv. Stačí založit ticket do klientského systému HelpDesk s vaším požadavkem na požadovanou službu.

Ano, v naší nabídce grafických služeb naleznete i vytvoření Grafiky na míru. Tato služba obsahuje vytvoření hlavičky e-shopu (horní koláž), tvorbu barevného schématu v souladu s designem loga, banneru a koláže, tvorbu ikony adresního řádku - Favicon.ico, tvorbu vlastních CSS stylů a jejich nasazení.

Ano, lze. V případě, že máte vlastní grafický návrh a chcete jej do e-shopu implementovat, jednoduše nám jej zašlete. Po zjištění možnosti implementace vašeho návrhu vám sdělíme cenovou kalkulaci.

Ano, ve vašem e-shopu je možné kdykoliv změnit jeho vzhled pomocí barevných schémat, změny hlavičky, banneru, grafiky na míru atd.

Nenašli jste co jste hledali?

Kontaktujte nás