Zpět na blog

Chcete mít jistotu, že za zboží dostanete zaplaceno?
Pořiďte si Twisto!

Twisto je inovativní platební metodou, kterou využívá stále více zákazníků. Její princip je prostý: Objednej, vyzkoušej a zaplať do 14 dnů.

A protože FastCentrik si s Twistem dobře rozumí, můžete si jej nyní pořídit bez zřizovacího poplatku a navíc se slevou 20 %, která vám bude platit už napořád.

Jak to funguje?

  • Zákazník si objedná zboží
  • Twisto za něj po objednání zboží ihned zaplatí
  • Zákazník si doma v klidu zboží prohlédne, a zaplatí za něj Twistu do 14 dní

Proč se Twisto vyplatí

  • Platební brána Twisto je velmi výhodná pro obě strany. Zákazník si může zboží objednat prakticky kdykoli a nemusí přitom řešit, zda má v současné době dostatek financí. E-shop má zase jistotu, že za zboží dostane ihned zaplaceno. Nákup a prodej je tak prostě jednodušší, bezpečnější a výhodnější.
  • Pokud by se navíc stalo, že zákazník za zboží nezaplatí, nemusíte nic řešit, o vše už se stará Twisto.

Jak je to s EET?

  • Elektronická evidence tržeb se na tento způsob platby nevztahuje. Pokud tedy EET na e-shopu nevyužíváte, nebudete s tím muset kvůli Twistu ani začínat.

Twisto již využívá řada známých e-shopů jako je Datart, Rohlík, DámeJídlo, Insportline, 4home, Feedo, Bibloo, Slevomat, Pepa, Mixit, Asko, UrbanStore, Mironet, atd. Přidejte se k nim.

 

Přečtěte si více informací o této platební metodě přímo na stránkách Twisto.

 

Chcete vědět, jak si Twisto nastavíte na e-shop? Mrkněte do našeho manuálu a začněte využívat Twisto na svém FastCentriku ještě dnes.