Zpět na seznam vlastností

Aplikace třetích stran

 • Pomohou vést PPC kampaně
 • Propojí s porovnávači zboží
 • Integrují do sociálních sítí
Aplikace třetích stran doplňují a rozšiřují funkčnost e-shopu. Propojení s marketingovými aplikacemi zajistí trvalý rozvoj a růst e-shopu. Administrace FastCentriku nabízí jednoduché nastavení těchto aplikací. Vyberete si navíc jen ty, které chcete aktivně využívat.

Které marketingové vychytávky posunou váš e-shop o úroveň výš?
 1. PPC systémy
 2. Statistické nástroje
 3. Porovnávače zboží
 4. Sociální sítě
 5. Chat


PPC systém Google Adwords

 • Google AdWords vám pomůže oslovit nové zákazníky na internetu pomocí cíleně zobrazované reklamy (grafické nebo textové). Jedná se o PPC systém, tudíž platíte pouze za reálná kliknutí na váš obsah, tedy za reklamu, která opravdu funguje. S Google Adwords cílíte efektivně na konkrétní uživatele a zároveň sledujete úspěšnost vašich kampaní, tzv. konverze. Měřením konverzí zjistíte, zda vaše kampaně mají ten správný účinek, tj. že zákazník po kliknutí na reklamu buď provede objednávku, nebo se zaregistruje. Pokud si systém propojíte správně, bude váš e-shop informace o objednávkách a registracích posílat do Google AdWords automaticky.
PPC systém Sklik
 • Služba Sklik je český reklamní systém (provozuje ho Seznam.cz), který stejně jako Google Adwords funguje na principu PPC. Neplatíte tedy za zobrazování vaší reklamy v obsahové síti Seznam.cz, ale pouze za přímý proklik na ni. Reklamu nastavíte jednoduše, stejně jako limit prostředků, které do ní chcete investovat. Navíc přesně zacílíte pouze na ty uživatele, kteří pro vás mají smysl (např. z hlediska lokality). Sklik vždy vyhodnotí úspěšnost vaši reklamní kampaně. Díky přehledné statistice víte, kolik lidí na vás kliklo, kolik se registrovalo a kolik nakoupilo.

Statistické nástroje

 • FastCentrik umožňuje propojení s různými statistickými nástroji. Přímo v administraci e-shopu vidíte nejen statistiky, které jste si sami vytvořili, ale také výsledky statistik z propojených aplikací. Používání Google Analytics je naprosto zásadní pro každé internetové podnikání. Jeho prostřednictvím lze měřit v podstatě vše, co si dovedete představit. Zřiďte si účet i v dalších statistických aplikacích a sledujte dění na e-shopu ještě jinak. Top list monitoruje návštěvnost vašich stránek a heatmapy mYx zkoumají chování zákazníků na stránce podle pohybu myši.

Porovnávače zboží

 • Silnou marketingovou zbraní jsou porovnávače zboží. Mnoho nových zákazníků přichází právě ze stránek porovnávačů. Pomocí administrace FastCentriku se snadno napojíte na největší české porovnávače - Heureka, Zboží a HledejCeny. Pokud použijete naše XML feedy, dostanete se také do dalších porovnávačů: CenyZbozi.cz, HyperZbozi.cz, NejlepsiCeny.cz, NejNakup.cz, Monitor.cz, PriceMania.cz nebo Srovname.cz.
 • Doporučujeme také XML feed na porovnávač ryze módního zboží Glami.cz, který lze využít také pro export dat na Fler.cz

Integrace prvků sociálních sítí

Chat Zopim

 • Aplikace Zopim funguje jako chat a slouží k bezprostřední komunikaci se zákazníkem. Zákaznické dotazy řešíte obratem, a minimalizujete tak riziko, že si zákazník daný produkt a informace o něm vyhledá u konkurence.


 

Nejčastější otázky a odpovědi

Nenašli jste co jste hledali?

Kontaktujte nás

Vyzkoušejte náš e-shop
na 30 dní zdarma

Zkusit e-shop zdarma
bezzávazků