Zpět na seznam vlastností

Importy a exporty dat

Importy a exporty dat ve formátu XML

  • E-shop provozovaný na FastCentriku umí exportovat data ve formátu XML. Tyto hromadné přenosy dat z administrace e-shopu do jiných systémů lze provádět jednorázově i opakovaně, a to po nasazení odpovídajících XML feedů. Hodí se především k počátečnímu plnění e-shopu daty, nebo k přenosům dat do ekonomických systémů (např. Pohoda).
  • Jak na přenos dat z formátu XML?

Sitemap

  • Sitemap je soubor, který pomáhá vyhledávačům v orientaci na webové stránce. Nejčastěji se jedná o soubor XML. Sitemap doplňuje klasické procházení webu vyhledávacím robotem. Generuje se automaticky při provozu e-shopu.

Zámky

  • Zámky slouží k uzamknutí položek, které se při přenosech dat editují ručně. Uzamknout můžete jak celé kategorie, tak jednotlivé produkty. Uzamčená hodnota se po přenosu dat nepřepíše.

Exporty PoštMistr

  • PoštMistr je poštovní aplikace, která zkrátí na minimum čas, který věnujete vyřizování běžné poštovní agendy. PoštMistr umožňuje snadnou a rychlou evidenci došlé a odeslané pošty, vykonává automaticky rutinní úkony a výrazně pomáhá při podání jakékoliv zásilky. Na PoštMistra se napojíte pomocí běžného XML feedu. PoštMistr pak za vás eviduje podané zásilky, připraví poštovní štítky k tisku a odešle uzavřené podací formuláře k přepravci. Tenhle šikovný pomocník se vážně vyplatí.

Nejčastější otázky a odpovědi

Nenašli jste co jste hledali?

Kontaktujte nás

Vyzkoušejte náš e-shop
na 30 dní zdarma

Zkusit e-shop zdarma
bezzávazků