Přilákejte více zákazníků
na svůj e-shop

Oslovte své zákazníky díky účinným marketingovým nástrojům. Propojte se všemi směry.

Porovnávače zboží

Napojte se na porovnávače zboží Heureka, Zboží, nebo třeba NejlepšíCeny a buďte víc vidět. Měřte si konverze a dávejte peníze jen do toho, co opravdu funguje. Konverzní poměr vám zvýší i služba Heureka-košík, kterou si lehce nastavíte přímo ve vašem e-shopu.

SEO, PPC a remarketing

FastCentrik vám pomůže zlepšit vaše pozice ve vyhledávačích Seznam a Google, a to díky promyšlené administraci, která umožňuje editovat meta tagy. S vaším e-shopem se také snadno zapojíte do PPC systémů a prostřednictvím remarketingu získáte další zákazníky.

Personalizované
e-maily

Nenechte si ujít ani ty zákazníky, kteří z vašeho eshopu odejdou. Připomeňte se jim e-mailem s personalizovaným obsahem. E-maily generuje systém automaticky.

Komplexní statistiky

Měřte a optimalizujte svůj e-shop. Všechno pohodlně na jednom místě. Vaše vlastní statistiky i ty z Google Analytics jsme totiž integrovali přímo na dashboard ve vaší administraci. Sledujte třeba, jaké produkty se prodávají, odkud k vám přichází zákazníci, nebo kolik peněz vás stály PPC kampaně. S našimi statistikami budete v obraze.

Sociální sítě

Propojte svůj e-shop se sociálními sítěmi. Webové sociální komunity mají ohromnou sílu a tvoří nevyčerpatelný zdroj nových zákazníků.  Komunikujte s fanoušky nejen na Facebooku, ale také na Google+, Twitteru nebo Pinterestu. 

Nejvíc pořád táhne to, co si lidi řeknou mezi sebou. A proto k nám mnoho zákazníků přichází právě přes sociální sítě.
profile_fairmade.png Kateřina, fairmade.cz Více o tomto eshopu

Další kapitola:Zvýšení obratu

Pokračovat