Zpět na blog

Užijte si jízdu za vyšším obratem

Úspěšně provozujete svůj FastCentrik, zboží z vašeho e-shopu jde na odbyt, všechno vám funguje jak má, ale pořád cítíte, že by se z toho dalo dostat více? Pak je nová funkce dělaná přesně pro vás.

Protože neustále myslíme na to, aby se vám co nejvíce dařilo, připravili jsme pro vás úplnou novinku, se kterou budou produkty z vašeho e-shopu mizet rychlostí blesku. Že je to sen? Ne, je to EXPANDER!

O co tedy jde?

  • Díky Expanderu se můžete stát provozovatelem dropshippingu. O tom, co je dropshipping a jak funguje, jsme psali již dříve. Představte si to ale z druhé strany, kdy vy jste v pozici dodavatele (dropshippisty) a přijímáte a vyřizujete objednávky od e-shopů, které jsou vašimi partnery a nabízejí vaše zboží.
  • Dropshipping je oboustranně výhodný obchod. Začínajícím e-shopům pomáhá nastartovat podnikání a nabízet více produktů, ty větší pak díky němu mohou ještě více růst.
  • O dropshipping je všeobecně velký zájem a je vyhledáván především e-shopy, které své podnikání teprve rozjíždějí a hledají toho pravého dodavatele. Dbáme na to, aby mezi dropshippisty byli jen ti nejkvalitnější dodavatelé. Proto jsme provedli důkladnou revizi těch stávajících a ponechali pouze ty nejlepší. Vy máte nyní jedinečnou příležitost rozšířit řady a stát se jedněmi z nich.
  • V rámci udržení kvality musí všechny e-shopy, které se chtějí stát dropshippistou splňovat všechny stanovené podmínky, které vám ochotně sdělí naše zákaznická podpora.

Jak to celé funguje

  • Přenos dat pro partnerské e-shopy probíhá pomocí XML feedu, který vám vygeneruje naše zákaznická podpora.
  • S expanderem pak můžete přímo ovlivňovat to, jakou bude mít XML feed strukturu. Dle libosti si můžete pojmenovávat tagy, určovat jejich pořadí, zkrátka si přesně zvolíte, která data se mají pomocí feedu přenášet, např. jestli pouze ceny, nebo i popisky produktů.
  • Velkou výhodou je možnost vygenerování neomezeného množství feedů. Pokud je na váš e-shop napojeno více partnerů, bude se vám tato možnost velmi hodit. Každému z nich totiž díky tomu necháte vygenerovat feed přesně na míru, podle požadavků a možností daného e-shopu.
  • Samozřejmostí je denní aktualizace XML feedu.

Staňte se dropshippistou a užívejte všech výhod, které tato možnost nabízí. Pro více informací volejte naši zákaznickou linku.