Zpět na blog

Naši klienti: Podnikáme s FastCentrikem

E-shopové řešení FastCentrik stále rozvíjíme a snažíme se přinášet inovace nejen podle aktuálních e-commerce novinek, ale hlavně podle požadavků vás, našich klientů. Často zkoumáme, co se vám u nás líbí a co ne, a zjišťujeme, co byste si přáli. Dokonce jsme v naší administraci založili Knihu přání, kde můžete hlasovat pro nové moduly a navrhovat vlastní zlepšováky.

Proč jste si ale k on-line podnikání vybrali právě FastCentrik? Jednoduchá otázka. A tak jsme ji některým z vás prostě položili.

Proč FastCentrik?

Václav Masopust
"K výběru e-shopu od NetDirectu nás přesvědčilo hned několik věcí. V roce 2012 patřila firma Netdirect s. r.o. do portfolia velké nadnárodní společnosti Allegro Group, stejně jako tehdy např. Heureka, nebo Aukro. 
Dalším důvodem byl i projekt e-brigádníků. Možnost využít na některé práce spojené se správou e-shopu vyškoleného a spolehlivého brigádníka pro nás představovala výraznou časovou úsporu.
FastCentrik je dlouhodobě stabilní systém, za kterým stojí silný tým profesionálů. Spuštění e-shopu proběhlo rychle a bez komplikací. Klientská podpora nám pomohla s nastavením a všechny úpravy spojené s nasazením e-shopu byly provedeny ve velmi krátké době. Dodnes na FastCentriku oceňujeme spoustu užitečných funkcí, které denně využíváme."

www.fajn-koupelny.cz

Gabriel Steiner
"Už v samých začiatkoch môjho on-line podnikania som sa rozhodol, že chcem svojím zákazníkom okrem kvalitného tovaru poskytovať tiež stopercentný servis. Pretože som vedel, že lídrom v technológiách je firma NetDirect, kontaktoval som ju najskôr ohľadne cenovej kalkulácie na riešenie ShopCentrik a potom sme sa spoločne dohodli, že svoj projekt Professionail.cz prenesiem na platformu FastCentrik. Aby som podporil svoje rozhodnutie, potreboval som perfektný e-shop. Po niekoľkých úspešných mesiacoch som na FastCentrik preniesol svoj pilotný projekt Professionail.sk, na ktorom vybavíme tisíce objednávok ročne. Po takmer troch rokoch na našich výsledkoch vidím, že som sa rozhodol správne."

www.professionail.sk

Karel Pejšek ml.
"Pokud si vzpomínám správně, tak jsem se o FastCentriku poprvé dozvěděl při návštěvě e-shopu www.comicspoint.cz . Tento e-shop mi byl na první pohled sympatický a zdálo se, že toto řešení by se mohlo hodit i pro naši pražírnu. 
Na práci s FastCentrik systémem se nám líbí množství jeho funkcionalit, ale zároveň i jednoduché ovládání. Správce e-shopu jako pokročilý uživatel  má mnoho možností, jak obchod upravit. V adminsitraci si ale poradí i průměrný uživatel internetu, který je zde schopný základní správy objednávek a produktů."

www.apecafe.cz

Kateřina Hašková
"Společnost NetDirect je seriózní provozovatel, na jehož řešení pro pronájem e-shopu FastCentrik jsme dostali dobré reference. K navázání spolupráce jsem se rozhodli po prozkoumání zkušební verze e-shopu, kde jsme si vše reálně osahali a přesvědčili se o tom, že nám funkčnost systému vyhovuje. Velkým plusem byly i moderní, dobře naprogramované grafické šablony a kompatibilita s účetním systémem Pohoda."

www.fairmade.cz

Lukáš Alrichter
"Fastcentrik jsme zvolili zejména kvůli komplexnosti celého systému. Práce v administraci je jednoduchá, grafika nám vyhovuje a uvítali jsme možnost přidružit k e-shopu platební brány. Pro prezentaci širokého sortimentu olejů nutně potřebujeme spoustu unikátních parametrů. Proto pro nás byly důležité individuální úpravy i nastavení, které systém FastCentrik umožňuje."

www.olejservis.cz

Luděk Pilař
"FastCentrik jsme si vybrali na doporučení dodavatele účetního softwaru Pohoda, neboť předchozí bezplatné řešení nevyhovovalo a podílelo se na obratu firmy v jednotkách procent. FastCentrik se nad očekávání povedl a dnes zajištuje jednu třetinu obratu firmy. Bylo to v souvislostech jednoznačně nejlepší rozhodnutí."

www.barvarna.cz

Ivana Šestáková
"Pro Fastcentrik jsme se rozhodli, neboť jsme měli dobré zkušenosti s předchozím e-shopem ve verzi Shopcentrik. Po 5 letech provozu nám ShopCentrik úplně nevyhovoval, a tak jsme přešli na FastCentrik, který úplně vyhovuje našim možnostem."

www.cbn.cz

Matěj Smětal
"Nebyli jsme spokojení s konkurenční službou. Na FastCentrik jsme obdrželi pozitivní reference, a proto jsme jej vyzkoušeli a již v systému zůstali."

www.goprostor.cz

A co vy? Proč ještě  nemáte FastCentrik? Nebojte se ho vyzkoušet.