Výhra na tak vysoké úrovní předčila očekávání a svědčí o vysoké kvalitě produktů, které NetDirect poskytuje a neustále inovuje, aby držely krok se svižným tempem, jímž kráčí kupředu globální vývoj e-commerce. O tom, že snaha NetDirectu o aplikaci nejmodernějších a nejvyspělejších technologií, je úspěšná, svědčí cenné vítězství nad světovou konkurencí, jež NetDirect vybojoval.

NetDirect je Microsoft Country Partner of the Year 2010
NetDirect je Microsoft Country Partner of the Year 2010

Z celkového počtu 640 tisíc partnerů Microsoftu ve 170 zemích světa bylo titulem Microsoft Country Partner of the Year ověnčeno pouze sedm desítek celosvětově nejlepších.

Ing. Jan Svoboda, ředitel společnosti NetDirect, aktuální vítězství okomentoval: "Ocenění mě neuvěřitelně potěšilo. Již loňské výhry v sekci pro střední a východní Evropu byly překvapením a výraznou motivací. Letošní vítězství v celosvětové soutěži pro nás představuje obrovskou satisfakci a znamení, že se ubíráme správným směrem. Úspěch na tak vysoké úrovni je pro klienty přesvědčivým signálem, že NetDirect je tím pravým partnerem, s nímž lze reálně dosáhnout i nejodvážnějších obchodních cílů."

Přečtěte si více o zisku titulu Microsoft Country Partner of the Year.

NetDirect získal prestižní titul Microsoft Country Partner of the Year nejen v celosvětovém klání, ale také v kategorii pro firmy z východní a střední Evropy (CEE), přičemž v sekci CEE NetDirect obhajoval loňský úspěch. V minulém ročníku soutěže WPC Awards totiž vyhrál tři první ceny.

Čtěte o úspěších NetDirectu na WPC 09:
FastCentrik - zástupci společnosti NetDirect odletěli do New Orleans poměřit své síly s mezinárodní konkurencí
E-shop FastCentrik exceluje na světové konferenci WPC09 v Louisianě a získává zde rovnou tři první místa!
Dozvuky amerického vítězství FastCentriku - interview s ředitelem NetDirectu v angličtině s českými titulky
Našim zákazníkům - uživatelům e-shop řešení - přinášíme ve spolupráci s Microsoftem a jeho partnery ty nejlepší služby
Novinky.cz: České softwarové společnosti zazářily mezi světovou konkurencí na konferenci v USA